Darbo užmokestis

Darbo užmokesčio apmokėjimo sistema

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2020 m.

Pareigybės pavadinimas2019 m.2020 m.2020 m.
I ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma Eur.
Vadovas310822705
Struktūrinių padalinių vadovai159861663
Specialistai pedagogai958521013
Specialistai45317679
Kvalifikuoti darbuotojai51920620
Darbuotojai (darbininkai)48519518

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2019 m.

Pareigybės pavadinimas2018 m.2019 m.I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma Eur.Suma Eur.Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas217912765295930663641
Struktūrinių padalinių vadovai113861537161016271617
Specialistai pedagogai63753931928995969
Specialistai33019455453487526
Kvalifikuoti darbuotojai41119552551544532
Darbuotojai (darbininkai)36119482495506484

Archyvai

Skip to content