Darbo užmokestis

Darbo užmokesčio apmokėjimo sistema (2022 m. sausio 1 d. redakcija)

Įsakymas dėl darbo apmokėjimo sistemos pakeitimo nuo 2022 m. sausio 1 d.

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2022 m.

Pareigybės pavadinimas2021 m.2022 m.I ketv. II ketv. III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma
Eur.
Suma
Eur.
Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas322713731
Struktūrinių padalinių vadovai236172574
Specialistai pedagogai1218741437
Specialistai76225920
Kvalifikuoti darbuotojai905281072
Darbuotojai (darbininkai)63027698
Tyrėjai6392722

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2021 m.

Pareigybės pavadinimas2020 m.2021 m.I ketv. II ketv. III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma
Eur.
Suma
Eur.
Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas291612891307131063944
Struktūrinių padalinių vadovai175472291236624302867
Specialistai pedagogai1109771165116611861438
Specialistai67920829815775859
Kvalifikuoti darbuotojai726328498828941046
Darbuotojai (darbininkai)50827609635611696
Tyrėjai021073203

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2020 m.

Pareigybės pavadinimas2019 m.2020 m.I ketv. II ketv. III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma
Eur.
Suma
Eur.
Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas310822705264034012780
Struktūrinių padalinių vadovai159861663171318301836
Specialistai pedagogai958521013103310771230
Specialistai45317679717716821
Kvalifikuoti darbuotojai51920620620717803
Darbuotojai (darbininkai)48519518518544588

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2019 m.

Pareigybės pavadinimas2018 m.2019 m.I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma Eur.Suma Eur.Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas217912765295930663641
Struktūrinių padalinių vadovai113861537161016271617
Specialistai pedagogai63753931928995969
Specialistai33019455453487526
Kvalifikuoti darbuotojai41119552551544532
Darbuotojai (darbininkai)36119482495506484

Archyvai

Skip to content