Darbo užmokestis

Darbo užmokesčio apmokėjimo sistema (2021 m. redakcija)

Įsakymas dėl darbo apmokėjimo sistemos pakeitimo nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2021 m.

Pareigybės pavadinimas2020 m.2021 m.I ketv. II ketv. III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma
Eur.
Suma
Eur.
Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas29161289130713106
Struktūrinių padalinių vadovai17547229123662430
Specialistai pedagogai110977116511661186
Specialistai67920829815775
Kvalifikuoti darbuotojai72632849882894
Darbuotojai (darbininkai)50827609635611
Tyrėjai021073

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2020 m.

Pareigybės pavadinimas2019 m.2020 m.I ketv. II ketv. III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma
Eur.
Suma
Eur.
Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas310822705264034012780
Struktūrinių padalinių vadovai159861663171318301836
Specialistai pedagogai958521013103310771230
Specialistai45317679717716821
Kvalifikuoti darbuotojai51920620620717803
Darbuotojai (darbininkai)48519518518544588

Darbuotojų vidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis per 2019 m.

Pareigybės pavadinimas2018 m.2019 m.I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Suma Eur.Darbuotojų skaičiusSuma Eur.Suma Eur.Suma Eur.Suma Eur.
Vadovas217912765295930663641
Struktūrinių padalinių vadovai113861537161016271617
Specialistai pedagogai63753931928995969
Specialistai33019455453487526
Kvalifikuoti darbuotojai41119552551544532
Darbuotojai (darbininkai)36119482495506484

Archyvai

Skip to content