Baigiamasis projekto „Vilniaus tiltai“ renginys

Baigiamasis projekto „Vilniaus tiltai“ renginys

Balandžio 21 dieną Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre įvyko baigiamasis ilgalaikio projekto „Vilniaus tiltai“ renginys.

Pagrindiniai šio projekto dalyviai ir rengėjai buvo 5–12 kl. mokiniai bei jų mokytojai, tačiau surengti šventę padėjo ir mažieji – darželinukų grupė pristatė „Pėdučių“ šokį (vadovė U. Valickaitė) ir pagamino tris tiltų maketus, o pradinukai parodai atnešė tiltų piešinius.

Apie įdomiausius pasaulio tiltus papasakojo anglų kalbos mokytoja J. Naimavičiūtė-Skuolienė ir istorijos mokytojas H. L. Petrauskas.

Po šios virtualios kelionės ir pažinties su pasaulio tiltais, mokiniai išskubėjo į  nurodytus kabinetus „stoteles“. Ten jie stebėjo nuo pat projekto pradžios draugų kurtas pateiktis ir filmukus apie Vilniaus tiltus. Iš viso buvo pristatyta 12 tiltų: Užupio tiltas (5a, b klasės), Žaliasis tiltas (6 klasė), Karaliaus Mindaugo tiltas (7a klasė), Pilies tiltas (7b klasė), Bernardinų ir Fluxus tiltas (8 ir I gimn. klasės), Žvėryno tiltas (IIa gimn. klasė), Liubarto tiltas (IIb gimn. klasė), Baltasis ir Geležinio vilko tiltai (III gimn. klasė), Žirmūnų tiltas (IVa gimn. klasė) ir Vingio parko tiltas (IVb gimn. klasė). Aplankę visas „stoteles“  mokiniai trumpam susirinko klasėse ir rinko geriausią pateiktį bei filmuką.

Per ilgąją pertrauką visi rinkosi į mažąją salę įvertinti piešinių bei maketų, balsavo už gražiausius.

Sugrįžę į salę projekto dalyviai burtų keliu buvo suskirstyti į komandas ir turėjo pademonstruoti bendradarbiavimo sugebėjimus, gerą atmintį bei išradingumą. Mat jų laukė viktorina ir specialios užduotėlės, kurias parengė praktiką atliekantys studentai E. Kisnieriūtė, G. Diržiūtė, M. Volungevičius ir mokytojai J. Drazdauskienė, V. Jankūnienė, I. Narkevičienė, I. Laužaitytė, K. Jasnauskas. Mokiniams patiko dėlioti dėliones iš sukarpytų tiltų nuotraukų, ieškoti pažymėtų objektų žemėlapyje. Daugiausiai azarto ir aistrų sukėlė kūrybinė užduotis: komandai reikėjo pavaizduoti, o žiūrovams atspėti, koks tiltas vaizduojamas. Patyrusiems komisijos nariams – G. Lepeškienei, J. Levickienei, A. Mitkui, H. L. Petrauskui ir G. Diržiūtei – teko paplušėti vertinant, kuri komanda buvo greičiausia, tiksliausia, sumaniausia. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad komandų varžytuvėse laimėjo „Nemuno“ komanda. Piešinių konkurso nugalėtojai – Rugilė Plėtaitė (6 klasė), Deimantas Bražiūnas (7b klasė), Sandra Sagatovskytė(7b klasė). Geriausios pateikties autoriais mokiniai išrinko 7a klasę, o geriausio filmuko – III gimn. klasę. Gražiausiais tiltais buvo pripažinti IIa gimn. klasės sukurtas Žvėryno tilto modelis, III gimn. klasės Baltasis ir Geležinio vilko tiltai bei IIb gimn. klasės Liubarto tiltas.

Technologijų mokytoja R. Nausėdienė

VASARIO 12 D. – NETRADICINIŲ PAMOKŲ DIENA

VASARIO 12 D. – NETRADICINIŲ PAMOKŲ DIENA

ETIKOS PAMOKA KITAIP: „HOLOKAUSTAS LIETUVOJE“ KAUNO IX FORTE

ETIKOS PAMOKA KITAIP: „HOLOKAUSTAS LIETUVOJE“ KAUNO IX FORTE

BAIGIAMOJO PROJEKTO „MOKYKLOS TAKAIS 2“ PRISTATYMAS

BAIGIAMOJO PROJEKTO „MOKYKLOS TAKAIS 2“ PRISTATYMAS

Lapkričio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

Lapkričio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai