Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Arbatos valandėlė

2015 m. vasario 5 d. LKNUC kūno kultūros mokytojai – D. Bieliauskienė ir K. Jasnauskas stipriausius LKNUC sportininkus, kandidatus į Lietuvos rinktinę, pakvietė į arbatos popietę. Popietės metu buvo aptartos svarbiausios sporto naujienos, einamieji reikalai, mokinių elgesys Centre.

Kūno kultūros mokytojai informavo, kad š. m. kovo 13–15 d. Taline vyks 45-osios Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynės (kas treti metai žaidynės vyksta Lietuvoje). Mokytojai supažindino su reikalavimais, kuriuos reikia įvykdyti norint dalyvauti žaidynėse:

1. Reikia išsirinkti stipriausius LKNUC sportininkus. Todėl vasario 5–27 d. LKNUC vyks šaškių, šachmatų, stalo teniso turnyrai ir krepšinio varžybos, kurių metu bus stebimi ir renkami stipriausi žaidėjai. Mokiniai bus atsakingi už komandų sudarymą: už šachmatų – P. Sapnovas, už šaškių – L. Miskelis, už stalo teniso – G. Gudėnaitė, už krepšinio – V. Zapolskas.

2. Stipriausi LKNUC žaidėjai kovo 5 d. vyks į Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynes ir rungsis šaškių, šachmatų, stalo teniso turnyruose ir krepšinio varžybose.

3. Stipriausi dalyviai, laimėję Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynėse, vyks į Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynes.

Aptarus svarbiausius klausimus mokytojas K. Jasnauskas padėkojo III gimnazijos klasės mokiniui V. Zapolskui už nuolatinę pagalbą ruošiantis varžyboms, pasidžiaugė turtingu mūsų Centro sporto inventoriumi, prašė mokinių treniruotis protingai, kad nepatirtų traumų. Taip pat nemažas dėmesys buvo skirtas mokinių elgesio aptarimui. Mokytojai prašė jausti atsakomybę už savo elgesį tiek LKNUC, tiek už jo ribų.

Valandėlei įpusėjus mokytojas K. Jasnauskas pasidžiaugė, kad pernai gruodį draugiškose krepšinio varžybose LKNUC atstovams pavyko nugalėti ŠMM atstovus. Ta proga ŠMM atstovai įteikė dovaną – didelį šokoladinį krepšinio kamuolį. Ant kamuolio žymus Lietuvos krepšininkas R. Javtokas užrašė: „Saldžiausia pergalė yra ta, kuri vienija visą tautą“. Šokoladinį kamuolį supjaustė ir visiems padalino mokyklos sporto vadu vadinamas V. Zapolskas.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas