Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Girdutė Lepeškienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais LKNUC patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kamera.
Pedagoginiai darbuotojai

Pedagoginių darbuotojų sąrašas

2016 09 01

Eil. Nr. Pavardė, vardas Pareigos
1. Aušiūrienė Aušra Vyresn. geografijos mokytoja
2. Barčienė Skaidrė Biologijos mokytoja ekspertė, surdopedagogė
3. Barisevičienė Jovita (dek.) Vyresn. tikybos, etikos mokytoja
4. Bartusevičienė Rūta Auklėtoja
5. Bieliauskienė Dalia Kūno kultūros mokytoja metodininkė
6. Bliakevičienė Ilona Surdopedagogė metodininkė
7. Buikauskienė Ramunė Vyresn. auklėtoja
8. Burkauskas Vidmantas Vyresn. technologijų mokytojas
9. Dainienė Irma Auklėtoja
10. Drazdauskienė Jūratė Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, vyresn. matematikos mokytoja
11. Eidėnienė Giedrė Vyresn. matematikos mokytoja
12. Gaidienė Gražina Vyresn. auklėtoja
13. Gelašvili Vaiva Auklėtoja
14. Ivanauskienė Vaida Lietuvių gestų kalbos mokytoja
15. Jankūnienė Virginija (dek.) Vyresn. anglų kalbos mokytoja
16. Jasnauskas Kazimieras Kūno kultūros mokytojas metodininkas
17. Jurelė Agnė Vyresn. lietuvių kalbos mokytoja
18. Karlonaitė Dovilė (dek.) Auklėtoja
19. Karlonaitė Reda Auklėtoja
20. Karvelienė Jolita Pradinių klasių mokytoja, surdopedagogė
21. Kločka Olga Fizikos mokytoja
22. Krikštaponienė Marytė Vyresn. auklėtoja
23. Laužaitytė  Irena Vyresn. lietuvių kalbos mokytoja
24. Liachovič Uršula Surdopedagogė
25. Luckevič Aleksandra Surdopedagogė metodininkė
26. Malelienė Jurga (dek.) Lietuvių kalbos mokytoja
27. Matkevičienė Jūratė Žmogaus saugos mokytoja
28. Mitkus Alfonsas Surdopedagogas ekspertas
29. Mockienė  Jadvyga Auklėtoja
30. Naimavičiūtė-Skuolienė Jurga Anglų kalbos mokytoja metodininkė
31. Naruševičius Juozas Virgilijus Auklėtojas
32. Narušytė Neringa Vyresn. chemijos mokytoja
33. Nausėdienė Rita Technologijų mokytoja
34. Navytė Nendrė Etikos mokytoja
35. Norvaišienė Edita Psichologė
36. Papinigytė Irena Auklėtoja
37. Petrauskas Haris Linas Istorijos mokytojas
38. Pošiūtė-Žebelienė Milda Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
39. Rentelienė Rūta Auklėtoja
40. Rusovičiūtė Rasa Socialinė pedagogė metodininkė
41. Saulėnienė Ramunė Vyresn. auklėtoja, surdopedagogė
42. Seniut Jūra Vyresn. dailės mokytoja
43. Skapienė Violeta Vyresn. surdopedagogė
44. Skrodenytė Lina Pradinių klasių mokytoja metodininkė, surdopedagogė metodininkė
45. Šantarė Agnė Vyresn. auklėtoja
46. Šilaikienė Inga Biologijos mokytoja metodininkė, surdopedagogė
47. Šilaikienė Kristina Pradinių klasių mokytoja metodininkė
48. Šlapšinskienė Vitalija Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
49. Šližienė Laura  Auklėtoja, specialioji pedagogė
50. Tutinienė Vida Vyresn. surdopedagogė, vyresn. auklėtoja
51. Valantinas Vytis Psichologas
52. Valickaitė Ugnė Ritmikos mokytoja, auklėtoja
53. Vekerotienė Ramutė Surdopedagogė
54. Venčkauskienė  Rasa Auklėtoja
55. Vinclovienė Violeta Matematikos mokytoja
56. Vosylienė Gražina Auklėtoja
 57. Vyšniūnienė Rūta Surdopedagogė ekspertė

 

  • Renginių kalendorius
  • Pamokų laikas
  • Atostogos
  • Bendradarbiavimas
  • Pirštų abėcėlė
  • PARAMA gimnazijai (2% GMP)

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2017 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas