Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
46-osios Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų sportinės žaidynės

Kovo 10-13 dienomis, Valmieroje (Latvija), vyko 46-osios Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų sportinės žaidynės.

Žaidynės vyko iš 5 sporto šakų: krepšinio, šaškių, šachmatų, plaukimo ir stalo teniso. Vienos šalies komandą sudarė 40 sportininkų kartu su vadovais ir transporto atstovais. Šiais metais žaidynės vyko labai įtemptai. Lietuvos komanda bendroje įskaitoje, susumavus visus taškus iš visų sporto šakų, iškovojo I-ąją vietą. Pirmą komandinę vietą laimėjome stalo teniso varžybose, čia gerai pasirodė mūsų centro mokinės Guoda Gudėnaitė ir Simona Šekurovaitė. Šachmatuose puikiai startavo ir niekam nepralošė Milda Meilutė, o Simona Šekurovaitė, Rytis Petrulis ir Gediminas Poškus komandinėje įskaitoje liko treti. Aistė Vitonytė šaškių varžybose užėmė 3-ią vietą.

Krepšinio varžybose Laurynas Sankauskas, Gediminas Poškus, Rytis Petrulis, Matas Songinas, Karolis Žymantas, Sylvestr Rudis, Ervinas Gudėnas ir Laurynas Gudaitis nusileido Estų vaikinams, bet laimėjo prieš Latvius ir bendroje įskaitoje liko antri. O merginos laimėjo ir prieš Estes ir prieš Latves. Merginų komandoje dėl aukso kovojo: Marta Ševcova, Juljana Makovska, Monika Balkytė, Guoda Gudėnaitė, Simanona Šekurovaitė ir Aistė Vitonytė.

Plaukimo varžybose likome antri po Latvių komandos. Lietuvos komanda kovojo garbingai, iki galo, visose sporto šakose, tik kai kuriems truputį pritrūko sportinės sėkmės individualiai pasirodant. Visi Centro mokiniai iškovojo medalius (aukso, sidabro, bronzos) ir parvežė 7-ias komandines taures. VALIO!

Kūno kultūros mokytojas K. Jasnauskas

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas