Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
45-osios Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynės

2015 m. kovo 12–15 d. Tartu vyko 45-osios Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynės. Į žaidynes suvažiavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos stipriausi kurtieji ir neprigirdintieji sportininkai. Vienos šalies delegaciją sudarė 40 žmonių grupė. Sportininkai rungėsi krepšinio, šaškių, šachmatų, plaukimo ir stalo teniso varžybose.

Lietuvos mokinių rinktinė, sudaryta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio kurčiųjų mokyklų mokinių, pasirodė gana sėkmingai. Pirmosios vietos iškovotos: vaikinų krepšinio (treneris 2013 m. olimpinis čempionas Janis Skakun), šaškių ir šachmatų varžybose. Antrosios vietos – stalo teniso ir plaukimo varžybose.

Puikiai pasirodė mūsų rinktinės krepšininkai, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro gimnazistai: Vitalijus Zapolskas, Lukas Gužauskas, Benas Karneckas, Karolis Žymantas, Linas Miskelis, Sylvestr Rudis, Rytis Petrulis ir KKNUC besimokantis Laurynas Sankauskas.

Stalo teniso varžybose niekas negalėjo prilygti mūsų Centro Ib gimnazijos klasės mokinei Guodai Gudėnaitei. Ji laimėjo visus susitikimus stalo teniso varžybose.

Šachmatų varžybose neprilygstami buvo III gimnazijos klasės mokiniai Milda Meilutė ir Rytis Petrulis.

Šaškių varžybose puikiai sekėsi II gimnazijos klasės mokinei Indrei Lementauskytei ir III gimnazijos klasės mokiniui Ignui Černiauskui.

Plaukimo ir krepšinio varžybose gerai pasirodė mūsų Centro I gimnazijos klasės mokinės: Marta Ševcova, Juljana Makovska, Monika Balkytė ir Aistė Vitonytė.

Į varžybas kartu su mokiniais vyko kūno kultūros mokytojai, treneriai: Aušra Gardžiulienė, Regina Narijauskaitė, Vijoleta Vanagienė, Janis Skakun ir Kazimieras Jasnauskas.

Iš Tartu vykusių 45-ųjų Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokinių žaidynių visi mokiniai grįžo apdovanoti medaliais ir geros nuotaikos. Lietuvos rinktinė žaidynėse iškovojo II vietą (nugalėjo estų komandą, tačiau pralaimėjo latvių komandai).

Sveikiname Lietuvos rinktinės žaidėjus ir linkime Jiems sėkmės treniruotėse!

Kūno kultūros mokytojas K. Jasnauskas

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas