Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Girdutė Lepeškienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
44-osios Baltijos šalių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų moksleivių žaidynės

Pagal eiliškumą mūsų Centrui ir Lietuvos kurčiųjų sporto komitetui teko garbė vykdyti 44-ąsias Baltijos šalių kurčiųjų moksleivių žaidynes. Svečiai į renginį suvažiavo net keturioms dienoms.
Žaidynės vyko labai įtemptu režimu. Latvijos, Estijos ir Lietuvos komandas sudarė po 40 sportininkų ir vadovų, tad mūsų Centrui, teko didelė atsakomybė pasirūpinti gausybe svečių, ir, žinoma, pravesti labai daug varžybų.
Baltijos žaidynių programą sudarė šios sporto šakos: merginų ir vaikinų krepšinis, šaškės, šachmatai, stalo tenisas ir plaukimas. Visos varžybos, išskyrus plaukimą (jį vedėme Lazdynų baseine), vyko mūsų Centre. Visose sporto šakose pirmąją dieną užvirė arši kova, ir iki pat paskutinės dienos nebuvo aišku kas laimės šias žaidynes. Ketvirtąją dieną, pasibaigus vaikinų krepšinio varžyboms tarp Latvijos ir Lietuvos komandų, tapo aišku, kad Lietuvos kurtieji moksleiviai taps Baltijos šalių čempionais. Lietuvos kurčiųjų moksleivių rinktinė buvo sudaryta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio mokyklų auklėtinių. Visi garbingai kovojo savo rungtyse. Mes buvome pirmi krepšinyje, šachmatuose, stalo teniso rungtyse, ir antri plaukime, bei šaškėse.
Mūsų Centro moksleiviai dalyvavo šiose rungtyse: vaikinų krepšinis – Vitalijus Zapolskas-komandos kapitonas, Aurimas Puluikis, Paulius Sapnovas, Benas Karneckas, Paulius Jūdvytis, Linas Miskelis, Lukas Gužauskas. Merginų krepšinis – Marta Ševcova, Dovilė Bradūnaitė. Plaukimas – Deimantė Tamulionytė, Laura Navikaitė, Karolis Katutis. Stalo tenisas – Neringa Gulbinskaitė. Šaškės – Indrė Lementauskytė buvo trečia. Dovilė Bradūnaitė dar dalyvavo šachmatų varžybose ir liko trečia, o Marta Ševcova plaukime liko aštunta.
Lietuvos komanda iškovojo gražuolę taurę už pirmą komandinę vietą, o mokiniai pasipuošė medaliais, kuriuos įteikė Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas Aleksas Jasiūnas ir mūsų Centro Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Viktorija Kilikevičienė, bei kurčiųjų sporto komiteto specialistas Mantas Stankevičius.
Noriu padėkoti visiems LKNUC darbuotojams už pagalbą pravedant šį didelį renginį. Svečiai išvažiavo patenkinti mūsų dėmesiu jiems, švara Centre, skaniu maistu, ir puikiu varžybų pravedimu.

 • Renginių kalendorius
 • KONKURSAS LIETUVOS KURČIŲJŲ IR NEPRIGIRDINČIŲJŲ UGDYMO CENTRO DIREKTORIAUS PAREIGOMS EITI
 • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
 • Pamokų laikas
 • Atostogos
 • Bendradarbiavimas
 • Pirštų abėcėlė
 • PARAMA gimnazijai (2% GMP)
 • VAIKŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS
 • PREVENCINĖS PROGRAMOS
 • SVARBI INFORMACIJA TĖVAMS
 • PAGALBĄ TEIKIANČIOS ORGANIZACIJOS LIETUVOJE
 • TURTO NUOMOS KONKURSAS

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2019 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas